| LastNight1324235436 a întrebat:

Heii! Nu poti sa intri la liceu daca nu iti faci vaccinul acela din clasa a 8 a? Eu nu l-am facut atunci cand au venit asistentele la scoala.E obligatoriu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit nu e obligatoriu, o sa treci in clasa a noua, nici eu nu l.am facut si iata acum incep clasa a 12 a, nu o sa stea nimeni sa te intrebe daca l.ai facut sau nu

| LastNight1324235436 explică (pentru anonim_4396):

Auzisem ceva ca trebuie sa completez in fisa medicala si daca nu l-am facut o sa am probleme cu intrarea la liceu. Daca ar fi asa, mi se pare o mare prostielaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Stai linistit, la inscriere nu o sa te intrebe nimeni de veccin si chiar daca te va intreba nu va fi problema la admitere, te vor pune sa il faci la ei in liceu

| LastNight1324235436 explică (pentru anonim_4396):

Aha :* Multumesc!