| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Acum câteva minute am observat că am 3 bubițe mici pe piciorul drept, una pe cel stâng și 2 pe burtă. Cele de pe picioare mă mănâncă. Nu am luat nicio pastilă ca să fac alergie, dar totuși credeți că poate fi șoc anafilactic? Sau ce poate fi? Am 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra216 a răspuns:

Si eu am avut pe burta si ma mancau, dar dupa vreo 2 luni mi-au disparut. Totusi, cel mai bine e sa consulti medicul.

| gago a răspuns:

Buna,stai linistita, asta se intampla la toti adolescentii happy nu te speria, si eu am, chiar mai multe happy

| BiuL a răspuns:

AI facut pana acum varicela? Bubitele sunt rosii?

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu cred ca e nimic grav...dar daca te mai supara cel mai bine te duci la medic.