| Zendayaaa a întrebat:

Heii TPU. Am auzit azi de sindromul truman, da cred ca asa era (lol) si eu deobicei mai am senzația ca sunt filmata si încep sa joc ca intr-un film dar imi dau seama ca nu e real si ca nu is intr-un film si de aceea nu is sigura ca am sindromul si sper ca chiar nu il am. Voi cr credeți? Funda. thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IonutStefan96 a răspuns:

S-ar putea sa ai o afectiune la nivelul Encefalului! Consulta medicul de familie! si fa-ti o tomografie! Sa nu intelegi gresit.