| OoOTedy a întrebat:

Heii TPU, vreau sa slabesc rapid..am 14 ani si 70 kg si 1.70 m si nu stiu ce sa fac sa slabesc macar sa ajung la 55-60.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa te infometezi caci nu vei slabi in felul asta. Cel mai bine e sa mananci putin si des. Mai putina paine, dulciuri. Renunta la sucuri, bea multa apa si nu mai manca dupa ora 18:00.Fa zilnic abdomene.

1 răspuns:
| ZebraGalbena a răspuns:

Nu ai multe kg in + si in afara de asta cat timp esti in crestere ai nevoie de multe vitamine etc, nu fa greseala sa te infometezi sau alte porcarii. vei regreta mai tarziu!