| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heiii am nevoie urgent de un raspuns. Vreau sa tin dieta ingerilor si a scrie ca trebuie inceputa duminica, are vreo importanta daca o incep de luni? Urgent plsss! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Nu are o importanta.
Nu este de natura religioasa.
Asta depinde de convingerile dumneavoastra religioase.
Cu bine, ozi frumoasa!

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca esti diavol nu o sa te ajute! rolling on the floor)

| DianaDobritoiu a răspuns:

Nu are nicio importanta. Doar sa o tii acelasi interval de timp. Succes!

| Mada2799 a răspuns:

Stii, se zice sa nu incepi nimic luni ca nu iti va reusi. Incepe de marti daca nu mai poti sta pana duminica.