| roxaa_5485 a întrebat:

Heiii
am o problemasad
urgent, am mai pus o intrebare in legatura ca ma doare capul ff tare ihn zona tamplelor aproape la ceafa
crying

Am luat aseara un mig 400 mia ameliorat durerea dar, acumma doare ff tarecrying(

Si cand tusesc sau orice as face simt ca innebunesc de durere de capcryingcrying
Ce sa fac, ce sa mai iau?
Tocmai maine s-ar putea sa merg la doctor deoarece la mine acasa este doar bunicul, parintii la serviciu, bunica la un parastas in alta localitate
sadsadcryingcrying(
va rogg!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HyuLa a răspuns:

Ori pentru ca stai prea mult la calculator sau ai racit, migrena. sau te-a tras curentu. Funda?big grin