| karrry9999 a întrebat:

Heiii am si eu o intrebare acum 5 luni mi-a venit pentru prima data ciclul si de atunci nu mi-a mai venit, iar azi mi-a curs ceva mai maroniu nu rosu. Intrebarea este urmatoarea: mi-a venit ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kx123 a răspuns:

Desigur ca ti-a venit. Doar ca la inceput, difera de la caz la caz, dar in general nu este deloc regulat. Nu iti imagina ca o sa iti vina in fiecare luna, cu timpul o sa se regleze!

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Va dura o perioadă de stabilizare de 1-2 ani maxim.Aşă că nu te speria!

| DakotaRoyse a răspuns:

Da, se poate să îţi fi venit.

| mona a răspuns:

Posibil sa iti fi venit

| Empathizer a răspuns:

Da, ti-a venit menstruatia. Dar nu te astepta sa ai menstruatii regulate inainte sa treaca vreo 2 ani.

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Da asta i atentionarea

| iulyan_9096 a răspuns:

Da ti-a venit.

| servicelaptopuristorepc a răspuns:

Multumesc lui Dumnezeu ca nu m-am nascut baiatlaughing