| vladutik a întrebat:

Heiii bunica mea are o problema (nu poate dormii deloc noapte dar deloc ce sa faca)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea_3862 a răspuns:

Somnifere cu melatonina.

3 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Du-te la farmacie, si intreaba de ceva somnifere pentru bunica ta.

| Nameツ a răspuns:

Cred ca e din cauza virstei...s beie un pahar de lapte inainte de somn sau un ceai de minta...sau o suta de grame de coniac:d

| BaNnGi a răspuns:

Sa ceara sfatul unui medic