| anonim_4396 a întrebat:

Heiii big grin Am o intrebare mai ciudata. Poti folosi ob-uri daca esti virgina? Ce se intampla daca folosesti?
Va rog fara gume. Multumesc :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Eu stiu daca tu poti?
Tot ce stiu e ca poti incerca...

| Kyılε a răspuns:

Sigur ca poti. De ce n-ai putea?

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Poti folosi fara probleme doar asigura-te ca le cumperi pe alea de cea mai mica marime. Si citeste instructiunile de pe cutie o sa te ajute