| Lightmeup a întrebat:

Heiii, TPU, cum as putea diminua pofta de dulce? Cand vad ceva dulce, imediat mi se face pofta si daca nu gust, raman cu pofta zile intregi...
Tin o dieta si fac aerobic (tocmai am terminat abomanentul de 12 sedinte si as vrea sa-mi fac unul de 8 aerobic + 8 tae bo), dar slabesc greu...rolling eyes
Si in legatura cu sportul, ce credeti ca este mai benefic pentru scaderea in greutate : aerobicul sau tae bo?
p. s.:iau suplimente de crom si beau 3 cani de ceai verde
Va roooooooog, am mare nevoie de ajutorul vostru...crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Camelikkka a răspuns:

Am fost si eu.amandoua sunt buna...dar eu am slabit mult cu aerobicul.si cu dulcel.nu stiu.incearca sa te abtii...eu asa fac. am 12 anibig grin