| Green_Anca_1993 a întrebat:

Hello, astazi mi-am achizitioat Memoplus (sper sa fie de folos pentru materia pentru BAC).
As vrea sa stiu cam cand trebuie sa-l iau. Inainte sa ma apuc de invatat? Pe prospect spunea "in timpul mesei".

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Memoplus iti vainfluenta pozitiv capacitatea de memorare cam dupa 6 saptamani de administrare zilnic. dar dupa chiar 3-4 zile ed administrare o sa observi ca esti mai activ si ai nevoie de mai putin somn, deci mai mult timp de invatat. Trebuie luat in timpul mesei si obligatoriu pana in ora 16.00 (fiindca altfel iti da mari insomnii). Asadar ia-l in timpul celei mai importante mese pe care o iei inainte de ora 16.00 (ar trebui sa fie pranzul)

1 răspuns:
| aliybella a răspuns:

O luna