| Biiencutza_6492 a întrebat:

Hello, in cant timp pot sa ma ingras 3 kile? Si ce ar trebui sa mananc, de cate ori pe zi? Detali va rog... fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonime a răspuns:

Buna! Pai ar cam trebuii sa mananci ca inainte, doar ca ceva mai mult. Sper ca te-am ajutat. fundita? Te rog

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Intra pe http://www.mypyramid.gov/
Ideal nu este sa te ingrasi, asa cum zici tu, ci poate sa iei in greutate, asta daca esti subponderala. Sau fa ce zice @Deutsa56, si te alegi si cu hipertensiune, diabet sau altele in acelasi timp. :)

| Deutsa56 a răspuns:

Mananca dulciuri, grasimi, prajeli, carne de porc de mai multe ori p zi si seara la ore tarzii.