| XenofX a întrebat:

Hello!
luna trecuta am avut menstruatia pe 1 si apoi pe 20 (mia tinut 5 zile de fiecare data)
Este normal sa imi vina asa thinking
Ce ar trebui sa fac thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

E în regulă. Probabil nu ai mai avut până acum de 2 ori pe lună, deoarece nu ţi-a venit niciodată în data de unu.
Oricum...nu te îngrijora; are timp să se regleze.
Şi mie mi-a venit acum 4 ani şi e tot neregulată. happy
Sănătate!

5 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Are timp sa se mai regleze, nu te ingrijora deocamdata.

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

Menstruaţia ta nu este regulată şi poate să îţi vină mai devreme sau mai târziu. Cu timpul o să se regleze nu te îngrijora.

| LoveAgain a răspuns:

Daca nu este regulat da este normal ca el se reguleaza in vreo 2 aniwinking

| XenofX explică:

hee hee am menstruatie de la 9 ani...si niciodata nu l'am avut regulat vine numai cand are el chef dar de 2 ori pe luna nu am mai patit

| XenofX explică:

Aaaa si acum am 14 ani aproape 15