| Totolickca a întrebat:

Hello TPU acum cateva zile ma anuntat o prietena ca e ziua ei.Si problema e ca am o rochie de la ea de anul trecut fara vretele e albastra si imi place la nebunie doar ca...am unpic de burta si se vede urat ca am slabit si a ramas grasimea acolo ce sa fac sa o indepartez in fiecare seara fac 150-200 de abdomene cand de vreo luna si nu am rezultate cateodata alerg in parc dar la fel fara rezultat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DDoctorita a răspuns:

Daca vrei sa disimulezi acea grasime acumulata in zona burtei, foloseste o bustiera, cred ca se numeste asa, te strange putin dar burtica nu mai se vede! happy

2 răspunsuri:
| ionnelu a răspuns:

Schimba rochia...
E cel mai usor.

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*