| fausta a întrebat:

Hello TPU! as vrea sa stiu si eu ceva despre natur house... o chestie care cica te ajuta te ajuta sa slabesti intr-un mod sanatos cu ajutorul unor suplimente...stie cineva despre ce e vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sandulachedragos a răspuns:

Singura metoda veche si care da roade. e sa nu mai mananci dup ora 16-18. sport(inot, alergat. mers pe bicicleta sau pe jos minim o ora/zi, 5zile/saptamana). singura si adevarata forma de slabire. stud med gen