| KSD a întrebat:

Hello TPU! exista oare operatie de micsorare a labei piciorului? suna stupid. dar sunt interesata. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Charmant a răspuns:

Acum imi dai fundita?tongue

11 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Logic, nu. Ar fi ceva prea complicat.
+ ca echilibrul corpului va fi mai mic.

| doctorandus a răspuns:

Operatia e chestie complicata: daca anestezistul iti da o doza prea mare, poti muri pe masa de operatie. Daca ti-o da prea mica vei simti operatia. Se zice ca anestezia e mai mult arta decat stiinta. Iar dupa trezirea de sub anestezie poti avea o depresie puternica. Plus ca poti sa faci complicatii, iar daca operatia nu reuseste ramai beteaga. Mai bine decat sa dai banii la medic, ii dai pe pantofi facuti la comanda. Sau iti cumperi niste adidasi pe care nu se vede ca sunt pentru barbati.

| Charmant a răspuns:

Exista,insa e foarte dureroasa.
Ddupa operatie atunci cand calci sangele navaleste in picior si se umfla.Mai mult decat atat, procesul de recuperare poate dura pana la sase luni, timp in care trebuie sa porti nelamuroasele sandale post-operatorii.
Pretul porneste de la 1.500 $ pana la 10, 000$!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

FUNDITA?tongue

| KSD explică (pentru Charmant):

Am 16 ani, 1, 80 m, si 42 la picior. sunt fata! de aia ma intereseaza... imi gasesc greu papuci. dar ma descurc oarecum.va multumesc:*

| Charmant a răspuns (pentru KSD):

Acum imi dai fundita?tongue

| allynNa20 a răspuns:

Vrei sa-ti mutilezi piciorul?laughing Mai bine lasa-l cum te-ai nascut. Daca ti-ai face astfel de operatie cu ce ai mai merge? Pentru ca nu ai putea de durere, cel putin 1 luna.
Ce n-as da eu sa am picior mai marecrying Am masura 34-35 la pantof si am 14 anicrying

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru allynNa20):

Nu te plange eu am 2m inaltime si port 46-47, ai idee ce greu gasesc o pereche de adidasi?

| allynNa20 a răspuns (pentru theStraightEdgeSavior):

Ma plang pentru. ca nu-mi place sa port de la copii, iar picioarele mele sunt mereu pline de basici din cauza pantofilor inconfortabilicrying, dar si la tine e destul de rau si sa-ti faci pe comanda e cam scump.

| Iulia23310 a răspuns (pentru allynNa20):

Multumeste te cu 34-35 la picior. Am 12 ani si port 40. Imi gasesc foarte greu de incaltat, mai ales incaltaminte pe placul meu.

| MhPnr a răspuns:

Dacă am ajuns să fim atât de inventivi încât să creăm operaţii de schibmare a sexului, eu te asigur că sunt şi de micşorare a labei piciorului happy! dar sigur e ceva riscant, şi dacă faci, NU FĂ ÎN ROMÂNIA, ăştia îţi iau piciorul cu totul. Succes! happy

| Bafta321 a răspuns:

Eu nu stiu dar ai putea sa intrebi un specialist:http://www.drboiangiu.ro/intreaba-specialistul/
Bafta!

| Si_Laura_Pricopoaia_1984 a răspuns:

Asa e... poate suna stupid pentru unii...dar sincer si pe mine m ar interesa big grin