| Alinaintreaba059 a întrebat:

Hello TPU!
Ieri inainte sa adorm mi-a venit un gand puternic in minte ca o sa mor in 7 zile
Chestia este ca eu am anxietate, ce semnifica aceste ganduri sunt reale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nimic din ce gandesti nu e real pana cand nu pui tu in aplicare.

| 4evergentleman a răspuns:

Mergi la psiholog sau psihiatru că nu o sa scapi de ele daca nu tratezi anxietatea sau ipohondria, paranoia ce ai tu.