| Michie a întrebat:

Hellu TPUlove struck

Dau F. U. N. D. A

Nu de mult am folosit placaa:-s
eu avand parul foarte gras mi s`au despicat firelee de par foarte foarte mult:-s
Vreau sa-mi spuneti si mie ce sa folosesc ca sa mi se regenerezee parul, si firele despicate sa nu mai existee:*
vaa rog puppy dog eyes
astept rasp merci :*
ciuz >8-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Tunzi varfurile parului, si apoi faci o masca de par din ulei de masline, te dai pe par cu ea il tii asa jumatate de ora dupa care te speli normal cu sampon si balsam, iar pentru regenerare este la avon un spray ADVANCE TECHNIQUES intense repair.Bafta!

3 răspunsuri:
| Extasy a răspuns:

Du-te si tunde-ti varfurile, ce altceva ai vrea pentru fire despicate?
Mai ales daca ai folosit/folosesti placa ti l-ai ars si nu se mai pot regenera acele fire.
Eventual ai putea folosi sampon si balsam pentru par gras si sa te speli macar de 2 ori pe saptamana pe cap si vei vedea ca nu il vei mai avea gras.happy. mai ales daca mergi sa iti si tunzi varfurile despicate parul tau va avea un aspect mult mai "sanatos" si ingrijit big grin

| Extasy a răspuns:

Alea de la AVON pentru par nu sunt bune de nimic, crede-mawinking

| iuliaiulia_1033 a răspuns:

Ulei de rechin e bun?>?