| Hanta1 a întrebat:

Help!
Dacă fumezi dupa o persoană care are hepatita A, asta înseamnă că o să am si eu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, nu ai voie sa atingi nimic din cew are ea sau sa pui gura după ce a mincat ea sa maninci cu aceleasi tacîmuri, sau sa fumezi sau daca e femeie sa faci sex cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde

| gaiba1 a răspuns:

Nu va mai bagati in seama daca nu stiti

| Marisa7 a răspuns:

După părerea mea, nu cred!