| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Help me Please! Buna de ce ma inteapa asa cateodata aici in partea stanga a capului de exemplu m-a durut azi la scoala ( cand ma trezesc asa dimineata, obosita, ma simt bleaga si ametita) si doar acum ma mai intepat sau de exemplu ma intepat alaltaieri si doar azi inca odata. cand ma apas aici intr-un loc ma doare mam speriat ce sa faccryingce ziceti pot sa am cv :-s?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

E prostia care doare.Du-te la doctor.

| IonutAxi a răspuns:

Buna, cel mai bine e sa mergi la un medic sa ii spui problema si va vedea ce ai, si te ajuta cu un tratament ceva. Nici asa sa stai fara sa mergi la medic cine stie ce poti avea, si se poate agrava si mai tare. Succes

| numaiuna a răspuns:

Poate te-ai lovit sau ai racit...Cel mai bine ar fi sa consulti un doctor, cu capul nu e de glumit...si eu am probleme grave in zona asta, dar am consultat un doctor. In prezent i-au medicamente. Ai grija si du-te la doctor. :*

| hudi a răspuns:

Fa-ti un control poate ai apendicita