| PsychoDreamer a întrebat:

Help pls! am o problemă, azi dimineața am simtit o durere puternica in regiunea penisului, o simt si acum (taieturi). Pina acum nu a mai fost asa ceva (am 16 ani), cred ca cauza e ca eri am esit afara usor imbracat, desi era -8 grade, si am petrecut ceva timp afara, simtind ca am inghetat. Va rog sa-mi spuneti daca e grav, sau poate a trece, si ce trebuie sa fac, ca nu as vrea sa ma duc la medic sau sa afle parintii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheScorpions a răspuns:

Atunci inseamna ca te'ai racit la burta, nu e mare lucru stai in pat la caldura maxim 2 ore si iti garantez eu ca nu o sa mai ai nimic da-mi un reply daca vrei sa incerci si daca merge.
PS: Si eu am patit asta acum 2 zile pentru ca am umblat cam dezbracat pe afara.

| PsychoDreamer explică (pentru TheScorpions):

Da, bine voi incerca, mersi pentru sfat

6 răspunsuri:
| Outspoken2 a răspuns:

Nu vad ce legatura are aparatul genital cu iesitul afara, poti raci...

| TheScorpions a răspuns:

Salut FOreverAlone, am o intrebare mergi des la baie acum?

| exCREMENT a răspuns:

Ba desteptule lu varamiu de 10 ani i-a scos piatra domnu Filip de la spitalul Judetean Galati si are 10 ani si a scos dita mai chetroiu. Gandeste si dupa vorbeste.

| exCREMENT a răspuns:

Esti bou bai cacanare a avut din cauza ca a mostenit vezi poate iti iau familia in ****