| Iulia8659 a întrebat:

Hey, am 1, 64 inaltime si 52 de kilograme. Ce ziceti este bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine.

| ytalyanu a răspuns:

Pai ce varsta ai? eu cred ca ai 18 ani
daca ai 18 sau 16 este bine nu-ti face grij

| Paty7 a răspuns:

Pai ce varsta ai? Ne spui doar kilogramele si inaltimea dar varsta NU. laughing

| xt9000 a răspuns:

Am auzit undeva ca daca vrei sa fi ideala greutatea ta trebuie sa fia 1/3 din inaltime.deci e bine

| MadnessCaffe a răspuns:

Este foarte bine happy

| acestaesteunnume a răspuns:

Da happy Eu am 1, 61 si 51 de kgbig grin

| George130 a răspuns:

Da cred ca e bine

http://colta-zone.forumz.ro/

| Anonimul94_2238 a răspuns:

Este foarte bine si normal

| ella_2561 a răspuns:

Buna Iulia! uite, eu am cateva raporturi optime greutate-inaltime. pentru 42 de kg inaltimea optima e de 1, 48; 43-1, 50; 44-1, 53; 45-1, 55; 48-1, 60; 49, 5-1,63; 50,5-1,65; 52-1, 68; 53-1, 70. sper sa-ti fie de folos! :*