| ioniiiiiM a întrebat:

Hey am febra musculara la picioare ce sa fac sa-mi treaca, si fara raspunsuri stupide!

Funditaa love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoOsMin a răspuns:

Ia putin zahar, sau mananca putina ciocolata si fa un dus.happy, pe picioare mai rece big grin si mai scapi din febra. Ceao

4 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

Ia o aspirina, sau o lingurita de zahar, sau o tableta de glucoza.

| AndreiP98 a răspuns:

Stiu ca e un raspuns cam absurd, da e adevarat...Fa mai mult sport (rabda si tu) pentru ca daca faci des te obisnuiesti cu ea, iti trece mai repede si nici nu o sa mai faci pe viitor.

| CosminHaarp a răspuns:

Asteapta si tu ca nu trece asa nu face multe exercitii iti poti rupe ceva daca faci efort si pui greutate pe picioare

| eddy123321 a răspuns:

O baie fierbinte si mainee ca nou