| GgDd a întrebat:

Hey am fost diagnosticata cu o cervicita insotita de o vaginita. Dr ginecolog mi-a prescris un tratament insa am uitat sa intreb daca partenerul meu ar trebui sa ia si el un tratament. Ma puteti ajuta? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabriel31 a răspuns:

Da.trebuie sa ia si partenererul.el poate sa fie purtator.

1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Da-mi mesaj pe lazarescu_constantin (id messenger) si iti voi prescrie un program pentru cervicita + vaginitia, dar dupa ce iti voi adresa mai multe intrebari, deoarece in functie de raspunsurile tale cu privire la a ta problema de sanatate, ma voi putea pronunta. Esti o persoana cu o imunitatea scazuta si medicamentele alopate nu-ti sunt recomandate! O zi buna!