| ElizaAndreea13 a întrebat:

Hey! Am o mare mica problema x_x. Vreau sa slabesc la picioare(bulane) si fund. Dar am incercat metode dar nu au functionat.As vrea sa fie ceva rapid (adica la slabit). Daca stiti metode va roog ajutati-ma! Dau funda raspunsului cel mai bun.(am uitat:am facut gimastica aerobica 7 ani, daca are legatura cu picioarele). Multumesc happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SynergyBoy a răspuns:

Daca ai cantar, Asculta-ti corpul o sa simti tu, prefa-te, crede-te profesionista zilnic ca sti ce sa mananci fierbe-ti oua, fa-ti mancare fara ulei deoarece e foarte caloric uleiul. mananca fructe mananca mai rar... fa aerobic orice te face sa transpiri. chiar daca il faci 20 minute chestia e sa simti tu ca o sa faci cv cu asta. incearca sa dormi mai repede cu 20 minute ca de obicei si bea mai putina apa in caz ca bei multa. daca nu bea cum bei acum. cantareste-te des din 2 in 2 zile. eu am reusit sa pun de la 68 kg la 75 in 2 saptamani si dupa in 1 saptamana mam facut de 72 kg ca mi se parea ca ma ingras, luam proteine. ma joc destul de usor cu grasimea cand e sa o reduc mai mult e putin tot mai greu. dar bafta