| Ronnie35 a întrebat:

Hey! as vrea si eu niste sfaturi de la cei care au avut rubeola. ce as putea sa fac pentru a nu ma plictisi in timpul asta?(in afara de navigat pe net) trebuie sa stau o saptamana in casa. si ce as putea sa fac sa nu ma mai usture fata, mainile si picioarele. sad DAU FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anamaria8811 a răspuns:

Hey Andreea multe poti sa faci dar tot o sa te plictysesti, si eu am avut si o trecut foarte greu. Poti sa te uiti la filme, sau sa citesi o carte, numa toate sunt plictyisitoare intr-o saptamana. poti sa te dai cu pudra, eu si cand am avut rubeola si cand ma usura un cos pun pudra ca se linisteste pielea.sa te faci binehappy

3 răspunsuri:
| RenzoRomano a răspuns:

Alchimistul- paulo coelho!

| DuckShooter a răspuns:

Citeste ceva, vizioneaza filme, joaca jocuri vorbeste la telefon (daca ai minute) daca nu facebook si messenger