| Camelusa a întrebat:

Hey,care ma puteti sfatui si pemine cum sa slabesc cat mai rapid? Va rog mult chiar am nevoie sa dau jos vreo 5 maxim 10 kg.Mai ales coapsele, mainile si putina burtica.cryingFunditalove struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mikyloveyou a răspuns:

Pai cel mai bine este sa faci miscare. Cum ar fi sa alergi putin dimineata.Cand vine vorba de mancare nu trebuie sa tii regim deoarece odata ce il termini te vei ingrasa dublu. Iar un regim sever nu este foarte bun. Trebuie sa te abtii la lucruri cu grasimi si ciocolate, insa poti manca o fripturica la cina. A si este bine sa nu mai mananci dupa orele 6-7 seara. Iar daca ai ambitie si sari peste o cina odata pe saptamana vei avea rezultatele doritewinking

7 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Alearga mult. Sincer chiar ajuta. Si fi atenta la ce mananci. Mananca sanatos si nu te infomenta.

| firedeaths a răspuns:

1. SALA nu forta numai definire, alergare step definire= multe repetari cu greutati putine.
2. Dieta poti sa te duci la medic nutritionist
3. Produse rudimentare sa zic asa de slabit minunile ce vezi tu pe teleshoping.

| doctorandus a răspuns:

Nu slabi rapid, o data e periculos, iar a doua oara poti reveni rapid la greutatea initiala (efect yoyo).

Răspuns utilizator avertizat
| Sly a răspuns:

SPORT si POST

| hanzelik a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci nimic dupa ora 6 seara iar in timpul zilei mananca legume, fructe si multa apa si bineinteles orice fel de sport poti sa faci

| Dan_Deva_1990 a răspuns:

Pai CAMELUSA ca sa slabesti trebuie sa faci sport si sa transpiri mul sau sa tii regim Sper ca te-am ajutat