| Sabrina099 a întrebat:

Hey ce grupa sanguina aveti? imi puteti spune daca va place si ce va place la ea si daca nu ce grupa de sange a-ti fi vrut sa aveti. Funda la cel care o are pe a mea, voturi la ceilalti! papa, va rog rasp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maria_2953 a răspuns:

Mie imi place grupa mea, toti membrii familiei(rude de sange sau prin alianta) au aceasta grupa.

6 răspunsuri:
| s4a a răspuns:

Romanii au in majoritate grupele A, AB (tipic europeana) si 0, mai rar B. De ce ti-ai dori o alta grupa de sange?

| brandiburu a răspuns:

Ce poate sa iti displaca la o grupa sangvina? Sau sa iti placa? Pana la urma, e sange.

| MidnightLady a răspuns:

Io am B, parca. Nu-mi place, e prea dulce, as fi preferat ceva mai amarui.

| xJuliusx a răspuns:

Eu am B3 si chiar daca nu mi-ar place nu pot sa o schimb.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Eu am grupa sanguina A.Si eu cred ca e ok asahappy

| Sabrina099 explică:

@s4a - eu am 01 si cred ca e draguta numai ca eu primesc sange de la grupa mea only si daca am nevoie tresa caut donatori asa ca daca as fi avut AB4 as fi primit de la oricine. Dar ma multumesc cu ea ce sa fac. mersi ca a-ti rasp si aveti voturi de la mine, papa happywinkinglove struck