| Spuffilica a întrebat:

Hey m-am ales cu un Herpes ingrozitor si nu pot scapa de el! >Funda:
Mercii ♥ _ ♥

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna exista o solutie simpla la problema ta consumi citeva produse pe baza de aloe vera si scapi de herpes contacteaza-ma la adresa de e-mail tiriboxi@gmail.com

| kleorys a răspuns:

Ai imunitate scazuta incerca sa iei Polidin primavara si toamna cate 10buc.

| Spuffilica explică:

Merci :*