| ColorfulRainbow a întrebat:

Hey.
M-am pus pe slabit si am slabit cam mult.
Adica am slabit aiurea... mi-am pierdut formele sad sanii si fesele dar de unde am vrut, de la picioare nu prea am slabit.
Ce sa ma fac pe viitor? straight face sunt confuza.
Continui cu sportul si mancatul sanatos sau ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Si eu slabesc tot asa aiurea, ma trag la fata foarte tare, scad sanii, dar slaninile de pe burta greu greu de tot se cunoaste ceva, si in comparatie cu fata si sanii tot par mari si multe. O porcarie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteProud95 a răspuns:

Du-te la fitness...fa jogging dimineata si exercitii.

| i0nz a răspuns:

Buna.
Ca sa slabesti la picioare iti recomand alergatul si genoflexiuni-le