| TheBestForYou a întrebat:

Hey! Please! Please! Cum sa ma prefac ca sunt bolnav? Fara creta, ca nu am, si fara incalzitul termometrului.A.si fara vaicareli ca ma doare nu stiu ce. Asa, doar pentru o zi, doua. Nu incepeti cu : da de ce? nu e bine sa minti... Nu trebuie sa merg la scoala, nu din cauza testelor, ci altceva ...in fine. Funda, logic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

-poti sa stai cu fata in abur (ca sa pari epuizat) si sa te prefaci ca iti vine sa vomiti
-impinge maxilarul un pic in afara [ca sa para maseaua umflata] si zici ca te-a prins curentul
-sau sa faci baie si sa te duci la pelea goala undeva unde e frig (ca sa pari racit) laughing

2 răspunsuri:
| Paulutzu a răspuns:

Pai zici ca te doare maseaua si nu crezi ca poti sa ajungi la scoala deoarece tear drea si mai tare funda?

| Utica_Paula_1998 a răspuns:

E simplu.
iti pui un lighean cu apa rece ca gheata si iti pagi picioarele in el. Cumperi bautura ta preferata dupa care o pui in frigider si o bei foarte repede fara sa te opresti. funda te rog