| anonim2005TPU a întrebat:

Hey! Sunt Denisa si am 12 ani.De 3 luni am aceasta secretie vaginala neintrerupta adica in fiecare zi.Am dureri de burta,pofta de mancare excesiva, par pubian dureri in zona sanilor, dureri de cap si ma simt foarte grea.Ce se intampla cu mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i mamei si mergeti la medicul de familie sa-ti faca niste teste hormonale.

| Freya1 a răspuns:

Dereglari hormonale sau iti vine menstruatia.
Vorbeste cu mama ta va sti mai bine.

| kopli a răspuns:

Du-te urgent la medic! Urgent!

| ElenaaaAdina a răspuns:

Pai, e posibil sa ai o dereglare hormonala de la glanda tiroida... fa-ti un control la tiroida