| dany3la a întrebat:

Hey! Tot imi apar niste bubite mici pe corp.Prima data mi-au aparut in locul unde am fost piscata de tantari. Dar acum am si pe maini si nu stiu ce sunt!
Am mancarimi pe tot corpul.Imi apar cosuri foarte des. Sparg un cos imi apare altul dar in loc diferit.
PS.Am avut varicela cand eram mica.
Acum ce pot sa am? Pojar?
Aproape pe tot corpul am buburuze.
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maria9666 a răspuns:

Nu, nu e pojar. Aceeasi chestie am avut-o si eu anul trecut timp de un an. Ori ai o alergie, ori e vorba de o intoxicatie happy Evita sa stai la soare pentru ca iti apar mai multe, si nu te mai scarpina daca te mananca. Vor trece de la sine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste sapunuri si creme naturale.

www.efrumuseti.blogspot.com