| Michaela89 a întrebat:

Adorm din ce în ce mai greu! Si nu mai suport, orice zgomot ma deranjează și chiar nu mai pot sa adorm... Ajutor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Esti prea stresata, ar trebui sa incerci sa mergi intr-un loc linistit, de exemplu un parc si sa te relaxezi, sa scapi de toate grijile si o sa te simti mult mai binewinking

| matrix100 a răspuns:

Incearca sa faci sport ca sa fii mai obosita seara la culcare, fa ceva ce iti face placere in afara de calculator. poti sa te plimbi prin parc, socializeaza cu prietenii tai. daca tot nu merge mergi la un plafat cu produse naturiste sa iti dea ceva usor pentru somn. succes