| Deeiutss a întrebat:

:*:* Am facut o mare prostie pe cae o regret enorm :(( Am vrut sa citesc cateva mesaje dar vedeam in ceata asa ca am luat ochelarii unei vecine cu dioptrii de 2 cm parca, Ochii meu erau rotunjori- ovali ( gen http://www.google.ro/......tp?/imgres doar ca putini mai mari si m.am culcat.iar dupa ce m-am trezit uitati ce ochi aveam : http://www.google.ro/......tp?/imgres :(( :(( ). Exita reun cumva buste exercitii care sa duca oupilele si irisu mai spre centru si sa fie putin mai >bulbucatiL(( VA imploor ajutati-ma :((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DieBitch a răspuns:

Vaaaai... laughing
Du-te ma la medicul de familie, nu cersi ajutor aici... pentru ca este putin probabil sa iei un raspuns concrect. Spune-i ce-ai facut si va sti ce sa faca! Sa auzim numai de bine! happy