| EoDeEo a întrebat:

Hey TPU!
Am facut un cont nou pentru ca la celalalt trebuia sa astept 4 ore sa ma logez si aveam nevoie urgenta de ajutor!
In fine, am nevoie de cateva cabinete de oftalmologie din Alexandria, dar am nevoie de adresa si nr de telefon!
Chiar am nevoie urgenta asa ca va rog :
AJUTATI-MA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ștergi contul vechi, nu permite regulamentul mai mult de un cont!
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| EoDeEo explică (pentru Legiuitoarea):

Dar nu pot sa sterg contul acesta?!

| EoDeEo explică (pentru Legiuitoarea):

Poti sa ma contactezi la
PufosheniaPuffy?
Cred ca sunt unul dintre prietenii tai!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru EoDeEo):

Bună.
Cere ștergerea contului vechi la http://www.tpu.ro/contact
Pa, pa.