| QAndreyQ a întrebat:

am fost muscat de ceva foarte mic se poate sa aiba venin funda si daca imi puteti spune cea mai mica insecta care are venini imi puteti arata o poza sau ceva daca s-a facut acest studiu multumesc ciao PS:stau in Italia

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ia o pastila de calciu efervescent eventual; posibil sa te fi ciupit un paianjen sau un purice, va trece fara urmari.

| TudyCFR a răspuns:

Nu are nimic chiar daca a avut venin bea putin lapte si nu o sa patesti nimic stai linistit