| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am 50 kg 14 ani,cam ce inaltime ar trebui sa am, eu am 1.66...ma puteti ajuta cumva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

E bine atat timp cât greutatea nu se apropie de înălțime, prin urmare e bine să nu te mai îngrași și să rămâi unde ești pentru moment.

2 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Esti ok, stai linistit, acum incepi sa te dezvolti. ai grija sa faci miscare multa si totul va fi okwinking.

| Kappa13 a răspuns:

Inaltimea ta e una destul de ok, dar ca sa fi sigur, merita incercat un consult.