| Gabriel_Alexandru_1997_MBwk a întrebat:

am si eu o intrebare, Iubita mea are urmatoarele simptome:
1.Cand se trezeste are gust amar in gura (De aproximativ 10 luni)
2.Cand se spala pe dinti mereu I vine sa vomite +tot restul zilei.
3. Vomita de la apa, si de la orice, mancare chiar daca mananca sanatos, gen fructe salata etc, sau daca manaca fast food, sau roice.
4 Are foarte multe greturi de aproximativ orice fel de mancare, si ori ce vede mai bogat in carne tocata, si chiar de la par cand vede pe perie parul lasat de sora ei I vine sa vomite.
5.O inteapa inima cand merge
6.Mereu o doare burta, si capul.
7.E slpabita de energie
8.In ultimul timp I cade parul.
Mentioez ca aceste lucruri I se intampla de aproximativ 10 luni, in fiecare zi, acum 2 zile am facut test de sarcina si este negativ, deci aceste simptome nu sunt din cauza ca ar putea avea o sarcina ( Tot ce se intampla se intampla de 10 luni)Oare ce o avea? Nu vrea sa mearga la doctor pentru ca I este frica sa afle adevarul.
Va multumesc anticipat TPU. Va rog frumos luati treaba in serios. Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Sa mearga atunci la cimitir sa isi rezerve un loc. DE 10 LUNI? Parinti nu are? Tu, ca prieten/iubit, esti macar titular pe vreo asigurare de viata sa iti iasa ceva cind crapa, sau esti doar idiot?
P.S. Am luat treaba in serios. MERGETI DRACULUI LA MEDIC!
P.S. 2 Acuma vreun an nevasta-mea a picat jos duminica seara, si-a revenit. Luni la doctorita de familie, marti la cardiologie (privat, ca la stat avea de asteptat cit sa moara de 5 ori), tot marti internata pe loc>terapie intensiva. Embolie pulmonara. Recuperata 99% dupa un an. Daca statea cum sta prietena ta, avea timp sa crape de vreo 5 ori. DECI - NU FITI IDIOTI, MERGETI URGENT LA MEDIC!

| Gabriel_Alexandru_1997_MBwk explică (pentru KodrutZ):

Multumesc frumos, da o sa mergem cat de curand.

| KodrutZ a răspuns (pentru Gabriel_Alexandru_1997_MBwk):

"Cat de curand" asta inseamna ca ieri e deja prea tirziu. Nu va jucati cu de-astea.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu ma incinta in mod deosebit funda, cu atit mai putin in cazul de fata. Ce ati rezolvat?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrea sa moara fara sa stie de ce?

| Coquina a răspuns:

Sa faca o cura cu Liv52.
dar mai intai la analize cu ea sa nu aiba ceva mai grav gen hepatita.