| Alinutz0 a întrebat:

Am si eu o problema. Acum 2 zile am facut insolatie. Prima data nu mi-am dat seama dar a doua zi m-a luat cu ameteli, dureri de cap, senzatie de voma si simt ca imi arde fata. Partea rea este ca maine am excursie si nu vreau sa regret ca am dat banii si sa stau ca o leguma pe scaun. Am luat : Parasinus Penta, Ceva de imunitate, Aspirina plus C dar nici un efect. Nu mai stiu ce sa fac. Imi spuneti va rog frumos ce sa fac ca sa imi treaca mai repede? Multumesc Anticipat! Dau [ FUNDA ].

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WarriorInReserve a răspuns:

Nu scuzăm nimic.
Aşa cum tu greşeşti categoria intenţionat, pe nesimţite, nici noi nu scuzăm.
Dacă postezi la altă categorie nu te aştepta să primeşti un răspuns folositor.
La categoria asta cotrobăie oameni care au legătură cu subiectul categoriei, nu cu sănătatea.