As dori sa tin aceasta dieta :
http://www.infoslabire.ro/......-zile.html
Dar as vrea sa stiu daca se poate inlocui cafeaua cu o ciocolata calda sau orice altceva! Mentionez ca acolo scrie ca nu trebuie inlocuit absolut niciun aliment. Dar nu beau cafea :) Imi poate da o parere cineva care a tinut aceasta dieta? Si daca a tinut-o cineva l-as ruga sa-mi spuna, daca e amabil, daca aceasta dieta a functionat. Numai bine! Funda :)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DeyutsaDeyutsa a răspuns:

Nu prea cred ca ar trebui sa inlocuiesti cafeaua cu CIOCOLATA...helloo.ciocolata?! nici gand...cauta alta reteta da slabyt.sunt mult mai multe si bune, care au rezultatewinking
Keep lookingwinking
byetongue

| zacrazy a răspuns:

Citeste acolo parerile persoanelor care au incercat-o deja. Din cate am observat eu, daca schimbi ceva nu mai slabesti cat ai fi slabit daca nu ai fi schimbat.

| emil a răspuns:

Da a functionat eu am inlocuit cafeaua cu ciocolata calda si cateodata cu lapte cu nescuic. Sper ca te-am ajutat. BAftawinking
Te-am ajutat?

| AnnaAnnne a răspuns:

Buna cat ai reusit sa slabesti cu dieta de 13 zile imi spui si mie plz? E buna de ceva? Dupa ce ai revenit la regimul tau alimentar obisnuit ai mai pus cateva kg pe tine?