| Ajutor12344 a întrebat:

Hey TPU. Azi am avut niște scurgeri galbene și portocalii chiar și albe. Vinerea trecută am făcut sex protejat iar pe la sfârșitul săptămânii trebuie să mi vină ciclul. Nu am mai avut niciodată secreții de altă culoare și ma sperie puțin. Eu nu port boli sexuale și nici el. Ce credeți ca poate fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil infectie vaginala de la mainile murdare, daca obisnuiti sa vi le bagati in vagin.

| ReddY25 a răspuns:

Cine știe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că te transformi în ceva, nu știu exact, dar am văzut în unele filme.

| vlllaaddd a răspuns:

Sida

| gianifasole a răspuns:

De unde știi tu ca nu porți boli sexuale.Esti tu sigura ca vagabondul tău nu a avut vreo relație sexuala cu alta ștoarfă(domnisoara).Ce gust are secreția?( cont foarte mult dacă ai putea sa mi zici)