| Neah a întrebat:

Cat de tare doare cand iti faci gauri de cercei la salon si cat costa? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai atunci cand iti face gaurile nu simti decat o piscatura de tantar, dar dupa va incepe sa te doara putin si sa iti amorteasca urechile.Iar de pret depinde unde te duci, eu am dat doar 60 de lei.

| Luminita235 a răspuns:

Urechea este formata mai mult din cartilaj si este slab vascularizata. Datorita acestor caracteristici nu este gaurirea urechilor extrem de dureroasa. Vei simti un discomfort insa va trece repede. Depinde si de tine, cum rezisti la durere. Eu cred ca costa intre 15-30 de lei. Nu stiu sincer pretuldar te poti interesa la o bijuterie. Succes!