| PinkRock a întrebat:

Dau FUNDA la cine ma ajuta! PROMIT! Problema e urmatoarea:Ieri pe la pranz, am vrut sa arunc niste ambalaje la gunoi dar din greseala mi-am aruncat pachetul de tigari acolo.Nu mi-am dat seama la inceput dar dupa cateva ore nu-l gaseam si pana la urma mi-am dat seama ca l-am aruncat.M-am dus acolo si am incercat sa ma uit in cos fara sa-l ating si am vazut pachetul care era foarte jos de tot, printre alte gunoaie.Era seara, am vrut sa-l iau, dar nu aveam cum fara sa ating gunoiul asa ca m-am gandit sa-l recuperez astazi.Acum m-am duce sa-l iau,dar mi-e frica ca pachetul sa nu fie cumva infectat sau ceva de genu', si sa nu ma imbolnavesc sau sa iau vreo infectie dupa ce le fumez, asa ca va intreb:Este cumva vreun pericol?(pachetul nu era sigilat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| thisisMirel a răspuns:

Daca mai erau alte gunoaie, da, sunt pericole sa iei diferiti microbi sau chiar sa te imbolnavesti! Dar oricum, eu zic sa il lasi naibii de pachet de tigari, e 15 lei...