| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, nu stiu ce se intampla cu mine. in ultimul timp sunt total aerian. numai stiu sa vorbesc, numai am subiecte de vorba. pur si simplu cand incerc sa vorbesc cu cineva stau sa ma gandesc muult... pana cand sa zic ceva. si sunt total dezorientat. nu gandesc rapid, fotbal nu prea mai pot sa joc ca nu sunt pe faza, cand stau in poarta mai stau intr-o parte. ne-a pus nsite jaloane ca porti si eu nici macar nu stateam intre jaloane, stateam pe langa tuse care si aia tot din jaluane e facuta, numai ca sunt mai mici. ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RoryM a răspuns:

SINCER nici eu nu stiu.
In acest moment nici eu nu mai stiu.
Si eu sunt la fel.
Chiar nu stiu ce se intampla cu mine.
Parca am cazut pe o alta planeta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt cam la fel, nu ai interes fata de nimic probabil. E ceva stare de angoasa, cred.