| StefanT230 a întrebat:

Hey TPU
De câteva zile tot îmi apar pete rosi pe corp care provoacă mâncărime.Si nu știu ce sunt
Poate cineva sa îmi zică ce sunt si cum pot sa scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie ceva contagios: varsat, pojar, pojarel, ori posibil o intoxicatie alimentara.
Mergi cu mamica la medicul de familie, de urgenta, ori chemati medicul acasa!

2 răspunsuri:
| kavasaki99 a răspuns:

Mergi la medic.

| lovecats123 a răspuns:

Eu cred că ai alergie. Este primăvară și e normal.