| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

Deci am 13 ani. Nu mi-a venit menstruatia.Am secretii vaginale de 2 ani cam asa si in ultimul timp sunt tot mai abundente. Am par pe partile intimee destul.Am sani marisori.Decii cand imii va veni? laughing Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De acum inainte te poti astepta oricand sa iti vina

| deea200574 a răspuns:

Nu trebuie sa te stresezi...si eu am o cunostinta care a patit exact ca tine, secretiile vaginale ii erau foarte abundente si era destul de dezvoltata, dar tot nu ii venea menstuatia si a mers la ginecolog, acesta i-a spus ca nu este neaparat o problema si ca este destul de posibil sa ii vina menstruatia...deci sa fii pregatita, s-ar putea sa iti vina cat de curand! happy