| sTaR24 a întrebat:

Ieri mi-a pocnit piciorul de unde incepe el. Nu pot sa-l ridic mult dar daca il ridic ma doare.La orice miscare brusca ma doare. Cine imi zice ce am la picior si cum se poate trata are funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Viiic a răspuns:

L-ai luxat, probabil, fara sa-ti dai seama. Misca-l atent. Si mie mi se intampla asemenea, dar trece in cateva zile.

| sTaR24 explică (pentru Viiic):

Cum sa-l misc? In sus happy

4 răspunsuri:
| edyutu a răspuns:

Amice du-te la doctor sau cheama doctorul la tine e o problema destul de grava noi nu prea te putem ajuta. Cel mai bine ar fi sa iti faci radiografie sa aflii daca piciorul e rupt. Bafta si sa te faci bine!happy

| AnonimuldeEu a răspuns:

Poate ti l-ai scrantit... incearca sa il tragi

| sTaR24 explică (pentru AnonimuldeEu):

Cum sa-l trag sau de unde? happy