| BiBiIntraInAjutorPtTPU a întrebat:

m-am constipat ce sa facbig grinbig grin. ajutor! Funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Ia laxative.

| Puffulets a răspuns:

Ia laxative sau bea cafeabig grin

| nico097 a răspuns:

Buna.Bea ceai verde se gaseste la farmacie.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Stii ce-i aia purgativ? du-te la farmacie si cere unu de la domnu farmacist. bafta. Funda?

| marmotavorbareatza a răspuns:

Foloseste niste supozitoare cu glicerina sau bea multe lichide... funda?

| Macabre a răspuns:

Dulcolax sau Eubiotic.

| BiBiIntraInAjutorPtTPU explică:

Am luat laxative, adica un pliculet ca imi vn sa vars de la elhee heebig grin dar tot degeaba