| AlcolicSmile123 a întrebat:

pe timpul noptii incepusem sa am dureri de cap ingrozitoare, dimineata aceeasi problema, durerea de cap ingrozitoare revenise, tot capul ma doare. Dar, daca fac ceva miscare, inima incepe sa bata tare chiar si cand merg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| beatrice1bea a răspuns:

...Mmm mergi la spital, fă-i niște analize.Par a fi niște probleme destul de serioase.Contacteaza medicul de familie, cheamă un specialist care se ocupă cu acest domeniu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine discuti cu un medic online >> http://www.assb.ro/
Da click la "Chat medical"

Sau intri pe forum RoMedic >> http://forum.romedic.ro/

In opinia mea, dupa simptomele descrise, fie nu te odihnesti indeajuns, fie nu ai o alimentatie sanatoasa, sau mananci prea putin si organismul e slabit si se vad efectele.